دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه

دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه
دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه دستگاه شنود سیمکارتی X009 - شنود حرفه‌ای و کوچک بدون جلب توجه
تولید کننده: دزدگیر سیمکارتی
مدل کالا: 120GILAR
موجودی: در انبار
قیمت: 3,280,000 ریال

کلید‌واژه دستگاه شنود سیم کارتی X009: شنود سیمکارتی | شنود کوچک‌ | شنود حرفه ای | دستگاه شنود | شنود سیمکارتخور | شنود ریز | شنود دوربین دار | شنود دوربین دار کوچک | شنود مخفی | دوربین مخفی با شنود | شنود مخفی دوربین دار | 

 

 دستگاه شنود سیم‌کارتی X009 به دوربینی مجهز است که می‌تواند عکاسی و فیلم‌برداری را با کیفیت بالایی انجام دهد. دستگاه مجهز به سنسور حساس به حرکت است. اگر این سنسور فعال باشد سنسور حرکتی با دریافت کوچک‌ترین سیگنالی شروع با کار کرده و عملیات مورد نظر (عکس‌برداری، فیلم‌برداری و یا ضبط صدا) را انجام می‌دهد. این دستگاه قادر به ضبط صدا و شنود محیط از راه دور است. عملکرد دستگاه شنود دوربین‌دار به این گونه است که پس از تماس با شماره سیم‌کارتی که دردستگاه قرار گرفته به طور خودکار و بدون هیچ نور و یا صدایی فعال شده و صدای محیط را به آن سوی خط تلفن می‌رساند. پس کافی است فقط یک سیم‌کارت در این دستگاه جاساز کرد، در هر بار تماس با این سیم‌کارت، دستگاه فعال شده و صدای محیط را می‌توان شنید.

 

یکی از مزایای این دستگاه تعیین نوع عملکرد به وسیله پیامک است. با ارسال دستوراتی پیامکی (SMS) این دستگاه قادر است تا از محیط فیلم‌برداری و یا عکس‌برداری کرده و یا صدای آن محیط را ضبط یا شنود کند. دستگاه شنود حرفه‌ای هیچ محدودیت در نوع سیم‌کارت ندارد و با کلیه سیم‌کارت همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا و... به درستی کار می‌کند. برای کار با این دستگاه نیازی به تخصص خاصی نیست و برای انجام هر کدام از عملیات، عکاسی، فیلم‌برداری و یا ضبط صدا کافی است یک پیامک ارسال کنیم تا هر کدام از این عملیات تعیین شده را انجام دهد.

 

دستگاه شنود سیم‌کارتی X009 دارای باتری لیتیومی با قدرت بالایی است که با یک بار شارژ ۲ تا ۳ ساعت به طور مداوم کار می‌کند و تا ۳ روز در حالت آماده به کار (Standby) باقی می‌ماند. دستگاه شنود سیم‌کارتی X009  بسیار کوچک است. سایز این دستگاه به اندازه یک قوطی کبریت است. با اندازه بسیار کوچک بدون ایجاد هیچ گونه جلب توجه توسط دیگران (افراد حاضر در محیط) می‌تواند کار مورد نظر را انجام دهد.

 

 توضیحات و مشخصات دستگاه شنود سیم‌کارتی X009 از زبان شرکت سازنده و به زبان اصلی

 Format : AVI
 Format/Info : Audio Video Interleave
File size : 7.19 MiB
Duration : 1mn 22s
Overall bit rate : 735 Kbps
   Video #0
      ID : 0
      Format : JPEG
      Codec ID : MJPG
      Duration : 1mn 22s
      Bit rate : 603 Kbps
      Width : 480 pixels
      Height : 320 pixels
      Display aspect ratio : 3:2
      Frame rate : 3.737 fps
      Color space : YUV
      Chroma subsampling : 4:2:0
      Bit depth : 8 bits
      Compression mode : Lossy
      Bits/(Pixel*Frame) : 1.051
      Stream size : 5.91 MiB (82%)
   Audio #1
      ID : 1
      Format : PCM
      Format settings, Endianness : Little
      Format settings, Sign : Signed
      Codec ID : 1
      Duration : 1mn 22s
      Bit rate mode : Constant
      Bit rate : 128 Kbps
      Channel(s) : 1 channel
      Sampling rate : 8 000 Hz
      Bit depth : 16 bits
      Stream size : 1.25 MiB (17%)
  Interleave, duration : 510 ms (1.91 video frames

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:پشتیبانی و توسعه: تیم گیلار

کلیه حقوق نزد گیلارمارکت.کام محفوظ است.